Doktor Marek Krochmalski na otwarciu Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 (więcej) Jerzy Janowicz korzysta z opieki Medical Magnus Clinic® (więcej)

Nasza klinika

Medical Magnus Clinic® jest nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym działającym od 1987 roku. W Klinice dostępny jest szeroki wachlarz usług wykonywanych zarówno prywatnie jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Centrum specjalizuje się w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządów ruchu i rehabilitacji. Ważną częścią działalności jest leczenie sportowców w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata. Ponadto Medical Magnus Clinic® świadczy usługi z zakresu: rehabilitacji, neurochirurgii, neurologii, chirurgii plastycznej, geriatrii, kardiologii i medycyny pracy.

Specjaliści Kliniki wykorzystują w swojej pracy najnowocześniejsze metody leczenia i rehabilitacji, a także mają dostęp do światowej klasy sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Największa wartość naszej Kliniki, to związani z Nią ludzie. Ich ponadprzeciętne zaangażowanie w pracy, chęć niesienia pomocy i autentyczna pasja w wykonywaniu zawodu. Wszyscy lekarze pracujący w naszej Klinice mogą pochwalić się posiadaniem specjalizacji w swojej dziedzinie medycznej, a także długoletnim doświadczeniem i renomą zarówno w kraju, jak i za granicą. Kilku z lekarzy naszej Kliniki to pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kadra medyczna na co dzień opiekuje się polskimi olimpijczykami, a właściciel Kliniki

doktor Marek Krochmalski

to uczestnik misji medycznych na igrzyskach olimpijskich. To także wieloletni konsultant ortopedyczny w Polskich Związkach Sportowych: Podnoszenia Ciężarów, Siatkówki, Piłki Ręcznej, Piłki Nożnej a obecnie Lekkiej Atletyki (udział w MŚ Pekin 2015) i członek Misji Medycznej na Olimpiadę Rio 2016 (więcej). Klinika współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej, Polskim Komitetem Olimpijskim i Polskim Towarzystwem Mięśni Ściegien i Więzadeł.

Doktor Marek Krochmalski to przede wszystkim pionier leczenia komórkami macierzystymi schorzeń ortopedycznych i dystrofii mięśniowych.

Od początku działalności, priorytetem Medical Magnus Clinic®, jest najwyższa jakość naszych usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo i komfort naszych Pacjentów. Aby temu sprostać wdrożyliśmy Zintegrowane Systemy Zarządzania ISO. System zarządzania Jakością (ISO 9001:2015) oraz współdziałające z nim: System Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001:2015) i System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy (OHSAS 18001:2007) zobacz więcej.

Możemy się też pochwalić, że na poczatku roku 2016 uruchomilismy nowoczesny blok operacyjny z dwiema salami operacyjnymi - wiecej informacji zobacz więcej.

Leczymy

Usługi medyczne


Leczenie komórkami macierzystymi

Terapia pozwala na szybką regenerację uszkodzonych mięśni i stawów, odtworzenie powierzchni stawowych, zmniejszenie bólu, zwiększenie zakresu ruchu zwyrodniałych stawów.

Czytaj więcej


Poradnie specjalistyczne

Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń ortopedycznych i leczeniu sportowców, ale w naszej Klinice można także uzyskać konsultację w dziedzinie chirurgii ogólnej i plastycznej, neurochirurgii, neurologii, geriatrii i radiologii, a także wykonać badania profilaktyczne, dla kierowców i medycyny pracy.

Czytaj więcej


Zabiegi ambulatoryjne

Wykonujemy wszelkie zabiegi ambulatoryjne zlecone w ramach kontraktu z NFZ, jak i w ramach usług komercyjnych

Czytaj więcej


Diagnostyka

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym z m.in.: z beztubowym Rezonansem magnetycznym, cyfrowym RTG i USG z funkcją Dopplera. Wykonujemy także badania laboratoryjne.

Czytaj więcej

Dla pacjenta


Jak do nas trafić

Medical Magnus Clinic ul. Mikołaja Kopernika 38 90 - 552 Łódź Dane do nawigacji: B=19.4440832 L=51.7604837

Czytaj więcej


Wymagane dokumenty

Pacjent zgłaszający się do naszej Kliniki musi mieć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości z wpisanym numerem PESEL oraz inne dokumenty wymagane dla danego[...]

Czytaj więcej


Prawa i obowiązki pacjenta

"Pacjent ma prawo do świadczeń zdrowotnych odpowiadających wymaganiom wiedzy medycznej, a w sytuacji ograniczonych możliwości udzielania odpowiednich świadczeń, do[...]

Czytaj więcej

News2016-07-24

Doktor Marek Krochmalski w TVP 3 Łódź

Rozmowa z dr Markiem Krochmalskim i Reprezentantami Polski na Olimpiadę Rio 2016

Czytaj więcej


2016-07-22

Telewizja Toya w naszej Klinice

W dniu 22 lipca 2016 r. reporterzy telewizji Toya odwiedzili naszą Klinikę.

Czytaj więcej
Zobacz co oferujemy dla naszych pacjentów

Medical Magnus Clinic

45 000

konsultacji lekarskich rocznie

Czytaj więcej

17 000

badań diagnostycznych rocznie

Czytaj więcej